Z radością informujemy, że dziś nastąpiło uroczyste otwarcie naszego nowego gminnego targowiska!
Na odwiedzających czekał dziś poczęstunek – kawa, herbata i pyszne ciasto.
Nie zabrakło też miłego akcentu – Pani Wójt częstowała wszystkich krówkami z napisem gminnym!
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu oraz tym, którzy dziś byli z nami!
Zapraszamy serdecznie do odwiedzania targowiska – wspierajmy lokalnych dostawców i cieszmy się zakupami w przyjaznej atmosferze.
Do zobaczenia co wtorek na targu!















