„W Rytmie Wielkich Serc- wieczór wdzięczności”


28 stycznia 2026 roku w Operze Lubelskiej odbyła się gala podsumowująca V edycję akcji charytatywnej „Onko Mikołaj” Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli samorządów, organizacji oraz partnerów wspierających inicjatywę na rzecz dzieci z oddziałów onkologicznych.


W tegorocznej edycji akcji po raz pierwszy udział wzięła Gmina Trzeszczany, aktywnie włączając się w działania pomocowe i wspierając szczytny cel przedsięwzięcia. Udział gminy stanowi ważny krok w budowaniu lokalnej solidarności oraz zaangażowania społecznego w pomoc najbardziej potrzebującym. 


Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Wójt Anety Karpiuk, Radnych Gminy Trzeszczany, Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Mołodiatyczach, Pracowników Urzędu Gminy, oraz do Mieszkańców Gminy Trzeszczany, których zaangażowanie, otwartość i gotowość do niesienia pomocy przyczyniły się do sukcesu tej wyjątkowej inicjatywy.


Podsumowanie w Operze Lubelskiej było okazją do podziękowań dla wszystkich darczyńców, wolontariuszy i partnerów, a także do podkreślenia znaczenia wspólnych działań na rzecz wsparcia małych pacjentów onkologicznych.
Razem możemy więcej !
Cała galeria oraz artykuł dostępny w linku poniżej:
https://www.facebook.com/gminatrzeszczany?locale=pl_PL
https://www.facebook.com/gminatrzeszczany?locale=pl_PL

















