5 stycznia w Domu Kultury w Nieledwi odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka, połączone z koncertem kolęd „Spotkajmy się przy kolędzie”
Na scenie wystąpili uczniowie Szkół Podstawowych z Trzeszczan oraz Mołodiatycz, 
Zespół Ostrowiacy, 
Zespół Echo,
Zespół Stokrotki, 
Łukasz Żyła
Bardzo Serdecznie Dziękuję za Wspólne Kolędowanie i Świętowanie Dnia Babci i Dziadka.
























