Font size:
Menu
Gmina Trzeszczany
Gmina
Trzeszczany
shape
Gmina Trzeszczany
Gmina
Trzeszczany

Mieszkańcy gminy Trzeszczany mają kolejną okazję do wakacyjnej zabawy plenerowej. W niedzielę 17 lipca w Nieledwi odbędzie się piknik integracyjny pod hasłem "Lato na wakacjach". Podobnie jak przed dwoma tygodniami w Trzeszczanach uczestnicy niedzielnej imprezy będą mogli posłuchać lokalnych zespołów śpiewaczych i zaproszonych gości, a najmłodsi pobawić się na dmuchanych zjeżdżalniach oraz skosztować waty cukrowej i popcornu.

Plenerowa scena zostanie ustawiona na boisku w Nieledwi. Od 15.00 będą się na niej prezentować grupy działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Trzeszczanach, w tym "Echo", "Niepokorni", "Ostrowiacy" z kapelą z Ostrówka, "Zorzanie" z Zadębiec oraz "Stokrotki" z Nieledwi. Publiczność obejrzy także popisy młodych tancerzy z "Disco Kids" i "Twister", działających przy domu kultury w Nieledwi. Spoza gminy Trzeszczany na festynie wystąpi "Kapela na 102" z Białopola koło Chełma.
Ponadto Wójt Gminy Trzeszczany Stanisław Czarnota obiecuje niespodziankę dla najmłodszych gości, a cały piknik zakończy dyskoteka, którą poprowadzi DJ Q igramuzyka.pl.

Niedzielny festyn będzie drugim, ale nie ostatnim wydarzeniem plenerowym tego lata w gminie. Na 21 sierpnia wójt i miejscowy ośrodek zapraszają do Mołodiatycz na gminne dożynki.

 

Swiss Contribution

logoobserwatoriummale

Parafia w Trzeszczanach

ePUAP

PCZK Hrubieszów ostrzeżenia o zagrożeniach

Monitor Polski

Dziennik Ustaw

Powiat Hrubieszów

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

mikroporady.pl

Lubelskie

Informacyjna Agencja Samorządowa

https://internet.gov.pl/