Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Trzeszczany
Gmina
Trzeszczany
shape
Gmina Trzeszczany
Gmina
Trzeszczany

Męska drużyna z Trzeszczan oraz zespoły - dziewczęcy, chłopięcy i kobiecy - z Nieledwi to najlepsze drużyny pożarnicze w gminie Trzeszczany. W zawodach, które odbyły się w niedzielę 11 czerwca w Nieledwi, wystartowało 11 ekip. Do rywalizacji przystąpiły 4 męskie drużyny, po 3 młodzieżowe - dziewcząt i chłopców oraz jeden kobiecy zespół.

Niedzielne zmagania na boisku w Nieledwi odbywały się w dwóch konkurencjach - sztafecie pożarniczej i ćwiczeniach bojowych.

Wśród mężczyzn najlepiej wypadła OSP Trzeszczany, która detronizowała ubiegłorocznych mistrzów czyli OSP Zadębce. Trzecie miejsce zajęła OSP Nieledew, a na czwartej pozycji uplasowała się OSP Mołodiatycze.

Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych dziewcząt wygrała Nieledew I, druga była Nieledew II, a trzecie miejsce zajęła MDP Zadębce. Wśród chłopców również zwyciężyła ekipa gospodarzy, która okazała się lepsza od MDP Zadębce i MDP Trzeszczany.

Zawody kobiecych drużyn wygrała reprezentacja OSP Nieledew, która jako jedyna przystąpiła do rywalizacji.

Sędzią głównym niedzielnych zawodów był młodszy brygadier Piotr Bartko z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie.

Najlepsze drużyny otrzymały puchary i nagrody rzeczowe, które wręczyli wójt gminy Trzeszczany Paweł Lipski i wiceprezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP Wiesław Łaciński.

Męska drużyna z Trzeszczan oraz dziewczęcy, chłopięcy i kobiecy zespoły z Nieledwi będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 2 lipca w Jarosławcu w gminie Uchanie.

Swiss Contribution

logoobserwatoriummale

Parafia w Trzeszczanach

ePUAP

PCZK Hrubieszów ostrzeżenia o zagrożeniach

Monitor Polski

Dziennik Ustaw

Powiat Hrubieszów

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

mikroporady.pl

Lubelskie

Informacyjna Agencja Samorządowa

https://internet.gov.pl/