Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Trzeszczany
Gmina
Trzeszczany
shape
Gmina Trzeszczany
Gmina
Trzeszczany

Dzieci i wnuki byłych pracowników Państwowych Przedsiębiorstw Gospodarki Rolnej w gminie Trzeszczany otrzymały laptopy, współfinansowane z funduszy unijnych. Oficjalne ich przekazanie odbyło się w piątek 16 grudnia w urzędzie gminy.

komputery
Uczniowie otrzymali 19 laptopów, na które samorząd pozyskał pieniądze z programu "Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym. Granty PPGR". Ich zakup kosztował prawie 48 tysięcy złotych, które w całości pochodziły z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
- To kolejna partia takiego sprzętu, który kupowaliśmy potrzebującym rodzinom także w poprzednich latach. Łącznie przekazaliśmy 65 laptopów, na które wydaliśmy prawie 140 tysięcy złotych. Wszystkie środki również pochodziły z funduszy unijnych - przypomina wójt gminy Trzeszczany Stanisław Czarnota.

komputery

Zakupione teraz komputery samorząd przekazał uczniom w formie darowizny. Ich użytkownicy nie mogą zbyć sprzętu przez najbliższe dwa lata, a raz w roku ich pełnomocnicy prawni muszą to potwierdzić specjalnym oświadczeniem.

Swiss Contribution

logoobserwatoriummale

Parafia w Trzeszczanach

ePUAP

PCZK Hrubieszów ostrzeżenia o zagrożeniach

Monitor Polski

Dziennik Ustaw

Powiat Hrubieszów

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

mikroporady.pl

Lubelskie

Informacyjna Agencja Samorządowa

https://internet.gov.pl/