Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Trzeszczany
Gmina
Trzeszczany
shape
Gmina Trzeszczany
Gmina
Trzeszczany

Młodzi mieszkańcy gminy Trzeszczany mogą kolejny raz wykazać się kreatywnością i zdolnościami plastycznymi. Miejscowy ośrodek kultury zachęca do zgłaszania propozycji w konkursie "Zatrzymaj jesień", obiecując za najciekawsze prace atrakcyjne nagrody i możliwość zaprezentowania autorskich dzieł publicznie.

- Formuła obecnego konkursu jest nieco inna niż podobnych, organizowanych przez nas wcześniej. O ile wcześniej autorzy mogli pracować dowolnymi technikami, teraz może to być wyłącznie malarstwo na płótnie farbą akrylową lub olejną - wyjaśnia dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Trzesczanach Stanisław Wojczuk.

Konkursowe propozycje będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych - małej i średniej, przy czym w pierwszej jurorzy będą brać pod uwagę prace autorów między 8 a 14 rokiem życia, a w drugiej - plastyków w wieku od 15 do 18 lat.
Prace trzeba dostarczyć do 4 listopada do GOK w Trzeszczanach, a wyniki mają być ogłoszone 17 listopada. Najciekawsze zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie.

Pełny regulamin konkursu jest dostępny na stronie: goktrzeszczany.pl, a dodatkowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem: 84 657 50 79.

Swiss Contribution

logoobserwatoriummale

Parafia w Trzeszczanach

ePUAP

PCZK Hrubieszów ostrzeżenia o zagrożeniach

Monitor Polski

Dziennik Ustaw

Powiat Hrubieszów

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

mikroporady.pl

Lubelskie

Informacyjna Agencja Samorządowa

https://internet.gov.pl/