Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Trzeszczany
Gmina
Trzeszczany
shape
Gmina Trzeszczany
Gmina
Trzeszczany

Samorząd gminy Trzeszczany przypomina mieszkańcom, że w tym miesiącu upływa termin zgłaszania opinii do projektu strategii rozwoju gminy do 2028 roku. Uwagi i pomysły można przekazywać przez internet i w wersji papierowej do urzędu gminy do 31 sierpnia."Strategia rozwoju gminy Trzeszczany na lata 2022 - 2028" to jeden z ważnych dokumentów, potrzebnych, m.in. do ubiegania się o dotacje z Unii Europejskiej.

Swoje opinie mogą przekazywać m.in. przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy i inni mieszkańcy gminy oraz partnerzy społeczni i gospodarczy.

Uwagi można zgłaszać na formularzu, który po wypełnieniu trzeba przesłać tradycyjną pocztą lub dostarczyć osobiście do Urzędu Gminy Trzeszczany albo skan dokumentu dostarczyć za pomocą poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pełny projekt strategii, niezbędny formularz i inne dokumenty są dostępne na stronie: trzeszczany.pl, a dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 84 65 75 059.

Swiss Contribution

logoobserwatoriummale

Parafia w Trzeszczanach

ePUAP

PCZK Hrubieszów ostrzeżenia o zagrożeniach

Monitor Polski

Dziennik Ustaw

Powiat Hrubieszów

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

mikroporady.pl

Lubelskie

Informacyjna Agencja Samorządowa

https://internet.gov.pl/