Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Trzeszczany
Gmina
Trzeszczany
shape
Gmina Trzeszczany
Gmina
Trzeszczany

W zimowej scenerii młodzi mieszkańcy gminy Trzeszczany odebrali nagrody za udział w jesiennym konkursie plastycznym. Spośród 25 prac jurorom najbardziej spodobało się 7, za które przyznali 6 nagród i jedno wyróżnienie.Członkowie komisji brali pod uwagę m.in. kreatywność i pomysłowość młodych plastyków, a także samodzielność i staranność wykonania konkursowych propozycji.

W najmłodszej kategorii wiekowej, w której były oceniane prace, wykonane przez dzieci i młodzież w wieku od 8 do 14 lat, pierwszą nagrodę odebrała Eliza Pasieka. Zdaniem jurorów na drugą zasłużył Wiktor Malimon, a trzecia przypadła Julii Bieńko. Jedyne wyróżnienie odebrała Wiktoria Błaszczuk.

Kolejną laureatką została Diana Żyła, która jako jedyna zgłosiła pracę w grupie autorów w wieku od 15 do 18 lat.

Ponadto Karolina Ciucka zdobyła nagrodę wójta gminy Trzeszczany, a Bernard Margol otrzymał nagrodę dyrektora miejscowego ośrodka kultury.

Jesienne wizje młodych plastyków oceniały Agnieszka Pawlos i Elżbieta Swatek-Wańczycka z Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach oraz Weronika Horszczaruk z Gminnego Ośrodka Kultury w Trzeszczanach.

Podczas uroczystego podsumowania konkursu pod hasłem "Zatrzymaj jesień" laureaci odebrali trofea z rąk wójta gminy Trzeszczany Stanisława Czarnoty i dyrektora miejscowego ośrodka kultury Stanisława Wojczuka.

Swiss Contribution

logoobserwatoriummale

Parafia w Trzeszczanach

ePUAP

PCZK Hrubieszów ostrzeżenia o zagrożeniach

Monitor Polski

Dziennik Ustaw

Powiat Hrubieszów

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

mikroporady.pl

Lubelskie

Informacyjna Agencja Samorządowa