Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Trzeszczany
Gmina
Trzeszczany
shape
Gmina Trzeszczany
Gmina
Trzeszczany

Zaproszenie na konkurs powarsztatowy2

W związku z trwającym konkursem po warsztatowym organizowanym przez Gminę Miejską Hrubieszów oraz Politechnikę Krakowską im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie dotyczącym głosowania na koncepcje projektowe nowego Centrum Komunikacyjnego w miejscu obecnego przystanku autobusowego przy ulicy Piłsudskiego 55 w Hrubieszowie zwracamy się z uprzejmą prośbą o umieszczenie informacji na temat konsultacji społecznych na profilu społecznościowym Gminy Trzeszczany na Facebooku. W załączeniu przesyłam regulamin konkursu wraz z zaproszeniem do udziału w konsultacjach.

Ponadto informuję, iż prace konkursowe przygotowane przez studentów Politechniki, które zostały poddane pod głosowanie w ramach konkursu stanowią jedynie wstępne propozycje nowego wyglądu obecnego przystanku. Wszystkie opinie, uwagi oraz pomysły zebrane podczas konsultacji społecznych zostaną uwzględnione podczas opracowywania ostatecznej wersji projektu nowego Centrum Komunikacyjnego. 

Głosowanie trwa do 10 listopada 2022 r. poprzez wypełnienie ankiety online na Platformie Partycypacji Społecznej miasta Hrubieszowa pod adresem: https://konsultacje.miasto.hrubieszow.pl/konsultacje-spoleczne/zaproszenie-do-udzialu-w-konkursie lub w formie stacjonarnej za pomocą papierowych kart, które znajdują się w Hrubieszowskim Domu Kultury przy ul. 3-go Maja 7 w Hrubieszowie. 

Wystawa prac konkursowych dostępna jest w holu przy wejściu do kina oraz na stronie projektu „Rozwój Lokalny Hrubieszowa – od partycypacji do realizacji” 
https://miasto.hrubieszow.pl/content/wyb%C3%B3r-najlepszej-studenckiej-wizji-projektowej-centrum-komunikacyjnego-hrubieszowa, na której umieszczona jest ankieta. 

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu "Rozwój Lokalny Hrubieszowa” na Facebooku https://www.facebook.com/rozwojlokalnyhrubieszowa/.  

REGULAMIN

Swiss Contribution

logoobserwatoriummale

Parafia w Trzeszczanach

ePUAP

PCZK Hrubieszów ostrzeżenia o zagrożeniach

Monitor Polski

Dziennik Ustaw

Powiat Hrubieszów

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

mikroporady.pl

Lubelskie

Informacyjna Agencja Samorządowa