Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Trzeszczany
Gmina
Trzeszczany
shape
Gmina Trzeszczany
Gmina
Trzeszczany

W związku z rozwojem III fali pandemii wirusa SARS-CoV-2, która powoduje dynamiczny wzrost zakażeń wśród osób, informujemy, że Urząd Gminy w Trzeszczanach i jednostki podległe, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej ora Gminny Zakład Komunalny będzie kontynuował pracę w ścisłym reżimie sanitarnym, zgodnie z zaleceniami rządu by chronić mieszkańców i pracowników.
Od 29 marca 2021 roku w Urzędzie Gminy Trzeszczany oraz Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej i Gminnym Zakładzie Komunalnym osoby będą przyjmowane jedynie
w punkcie obsługi interesanta w godz. 8.00 – 15.00. Wyznaczona w budynku strefa dla osób, którzy zechcą załatwić sprawę w Urzędzie będzie służyć, jedynie do pobrania druków
i zostawienia ich wypełnionych w urnach.
Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała odbyć czynności dotyczące weryfikacji założonej maseczki, sprawdzenia temperatury ciała, dezynfekcji rąk oraz postępować zgodnie z poleceniami pracowników.
Dodatkowe regulacje w pracy urzędników związane z obostrzeniami nie wpływają na zmianę sposobu funkcjonowania ani dostępu mieszkańców do urzędu. Obsługa interesantów prowadzona jest w warunkach reżimu sanitarnego.
Preferowany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny osoby zainteresowanej chcącej załatwić daną sprawę w celu pozyskania informacji czy dana sprawa wymaga osobistej wizyty w UG.
Dane kontaktowe:
/tel. 84 657 50 59/
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Swiss Contribution

logoobserwatoriummale

Parafia w Trzeszczanach

ePUAP

PCZK Hrubieszów ostrzeżenia o zagrożeniach

Monitor Polski

Dziennik Ustaw

Powiat Hrubieszów

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

mikroporady.pl

Lubelskie